Kız Çocuklarına Umut Olsun

Yazarımızın hayali olan bu kitabı kız çocuklarına umut olsun istemiş. Kitapta buna bir bölümde kısa da olsa değinilmiş. Kahramanımızın proje başlatmış olması. Projenin sloganı Kız Çocukları Okusun olması, projeyi kazanıyor ve ödül de alıyor olmaları kitapta dahi olsa mutluluk vericiydi.

Kız Çocuklarına Umut Olsun
Ben Aylin

Aylin

Kitapta Aylin’in hayatına konuk oldum. Kurgu ile güzel bir hayat hikayesi işlenmişti. Kurgu dediğime bakmayın aslında çevremizde bu hayat hikayesinin gerçeklerini daha da acısını görüyoruz. Nedir bu acı hikaye dediğinizi duyar gibiyim.
Aylin, hani deli dolu hazır cevap ve zeki insanlar vardir ya hah tam oyle bir tip. Babasını kaybetmiş annesi ve dayısı ile yaşamını idame ettiren başarılı bir kadın. Annesinin hergün ne zaman evleneceksin baskısı olmasına rağmen hic evlenmeyi düşünmemiş bir kişiden bahsediyoruz. Ama hayat bu karşısına Serkan’ı çıkarıyor. Öyle bir zamanda tanışıyorlar ki okuduğunuzda gülmekten kendinizi alamayacaksınız.

Serkan

Serkan demiştim degil mi? Zengin annesinin sevgili oğluşu olur kendisi. Aylin’e fena aşık olur. Aylin’de ona tabii.. 1 senelik flortlerinden sonra evlenirler. Evlenme aşaması tabi kayinvalide ile anlasamayan her gelininki gibi olur. Eşya almalari yeni ev kurmalari tam bir faciaydi. Anlasmazliklar beni dahi bunaltti. Evliliklerinin ilk yıllarında hamile kalir hic beklemedigi zamanda. Sarp gelir hayatlarina konar. Sonrasi mi tam bir felaket… Aylin herseyi yüklenir her sorumlulugu alir esi de mukafat olarak onu aldatir. Daha sonrasi yilan hikayesi gibiydi. Okurken Aylin’e cok üzüldüm.

Aylin’in hikayesi

Yaşadıkları zor şeyler aslında gerçek hayatta çoğu kadının ya da erkeğin yaşadığı şeyler… Sonunda tam bir ters köşe yapan kitabı gerçekten cok beğendim. Aylin’in hikayesini merak ediyorsanız şu an sadece idefix ve d&r da satışı bulunmakta.
Herkese mutlu pazarlar diliyorum.Instagram @kitap.severler06 kız çocuklarına umut olsun | Arzu Erdil🙏Instagram @kitap.severler06 kız çocuklarına umut olsun | Arzu Erdil💜

Kız Çocuklarına Umut Olsun

Instagram : @kitap.severler06

#BenAylin #ArzuErdil #KitapYorumu #KitapTavsiyesi #Kitap #Kitaplar #OkudumBitti #Aşk #Acı #Boşanma #1k1f #SizdenGelenler #KızÇocuklarıOkusun

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da beni takip edin! Harika bilgileri kaçırmayın  ↵

Twitter Ben Aylin Twitter’da beni takip edin! ↵

Instagram @kitap.severler06 kız çocuklarına umut olsun | Arzu Erdil Facebook’da beni takip edin! ↵

Instagram @kitap.severler06 kız çocuklarına umut olsun | Arzu Erdil kadinvekadin.net Röportaj’ımı okumak için! ↵

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir