Kitap Yorumu

kitap

Merhaba canciğer kuzu sarmaları. Bugün paylaşacağım kitap, gözlerini kitapseverlerin dünyasına yeni açmış bir yavru.

Sevgili @pinarinkitapbahcesi  aracılığıyla varlığından haberdar olduğum bu kitap hemen hemen herkesin hayatından kesitler içeren bir konuya sahip. Tanışırsın, kafana uyar, evlenirsin, sonra yeni hayata alışmaya çalışırken, bir bakarsın sen hissetmeden hayatında senden gizli, çok daha farklı şeyler olmaya başlar.😦 Bu kadar derdin arasında yetmezmiş gibi kafanı karıştıracak biri çıkagelir ve dünyan bir anda dönme dolap olur. Haydi sana kolay gelsin. Bununla da bitmedi. Gelişen olaylar sonucunda vermen gereken büyük bir karar seni bekler mantık insanı olarak verilen kararı destekledim ama gözlerim son sayfada birini aradı desem yalan olmaz. Hatta romanın devamı gelecek mi diye de merak ettim. Esprileriyle, hüzünleriyle, büyük umutların büyük çöküşlere dönüştüğü ama doğru adımlarla yeniden güçlü bir şekilde hayata devam edildiğini anlatan bu romanın sevgili yazarı @arzuerdil ‘e çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim. Romanın içinde yer alan KIZ ÇOCUKLARI OKUSUN adlı kampanya ile de toplumsal bir yaraya parmak bastığı icin teşekkür ederim. Çünkü emin olduğum bir şey var ki; bir toplumda kadın ne kadar güçlü, eğitimli yetişirse, gelecek nesillerde bir o kadar umut vaadeder. Böyle güzel bir amaçla yola çıkan bu romanın umarım yolu da açık olur.

Kitap Geliri

ÖNEMLİ NOT: Bu kitabın gelirinden elde edilecek olan yazar geliri, tamamen kız çocuklarının eğitimine gidecektir Bu alkışlar @arzuerdil Arzu Hanıma gelsin.

Küçük ve önemli bir not: D&R.com ve İdefix.com ‘dan temin edebilirsiniz. Şimdilik internet sitelerinde ama umuyorum ki kitabevlerindeki yerini de alacak. Bu arada kapağa da bayıldım .
#benaylin #arzuerdil #kizcocuklariokusun

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da beni takip edin! Harika bilgileri kaçırmayın  ↵

Twitter Ben Aylin Twitter’da beni takip edin! ↵

@dilosun_kitap_sandigi'nın kitap yorumu | Arzu Erdil Facebook’da beni takip edin! ↵

@dilosun_kitap_sandigi'nın kitap yorumu | Arzu Erdil kadinvekadin.net Röportaj’ımı okumak için! ↵

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir